خبر کنفرانس

حضور دو تن از اساتید برجسته روان‌شناسی هندوستان در کنفرانس بین المللی رهیافت معنویت خداسودر مواجهه با کرونا

۰۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱ کد : ۳۷۳۸۲ اخبار
حضور دو تن از اساتید برجسته روان‌شناسی هندوستان در کنفرانس بین المللی رهیافت معنویت خداسودر مواجهه با کرونا

به نقل از گروه همکاری‌های علمی بین‌المللی؛ دو تن از اساتید برجسته رشته روان‌شناسی کشور هندوستان در کنفرانس بین المللی «رهیافت معنویت خداسو در مواجهه با کرونا» مقاله ارائه می کنند.

مهدی غلامی، رئیس گروه همکاری‌های علمی بین‌المللی پژوهشگاه گفت: پروفسور اکبر حسین؛ رئیس دانشکده روان‌شناسی دانشگاه اَلیگر هندوستان و متخصص در مباحث روان‌شناسی اسلامی، روان‌شناسی معنویت‌گرا و سلامت روان، و پروفسور نوید اقبال؛ رئیس دانشکده روان‌شناسی دانشگاه ملی اسلامی ایالت دهلی نو در هندوستان و متخصص در مباحث روان‌شناسی اسلامی و معنویت‌گرا و مراقبت معنوی، از پراستنادترین اساتید روان‌شناسی کشور هندوستان در نمایه گوگل اسکالر هستند که در این رویداد بین المللی نتایج پژوهش خود را ارائه خواهند نمود.

غلامی یادآور شد: تاکنون 6 نفر از اساتید و اندیشمندان صاحب‌نام بین‌المللی در حوزه‌های مرتبط با روان‌شناسی (4 نفر) و جامعه‌شناسی (2 نفر) جهت ارائه مقاله در این رویداد علمی اعلام آمادگی کرده‌اند و اقدامات لازم برای جذب اندیشمندان برجسته خارجی دیگر از جمله در حوزه فلسفه و کلام در حال انجام است.

وی افزود: مطابق با تصمیم اتخاذ شده توسط کمیته علمی این کنفرانس، ظرفیت اختصاص داده شده به سخنرانان خارجی این رویداد علمی 6 الی 8 نفر از صاحب‌نظران دارای ایده‌های جدید برای این حوزه مطالعاتی می‌باشد.


نظر شما :